Доставка вантажів з Європи в Україну

Ми спеціалізуємося на доставці вантажів різних типів з Європи в Україну. Якщо ви підприємець, і ведете бізнес в Україні. Якщо ви маєте справу з європейськими товарами, а так само з європейськими постачальниками, наші послуги зможуть Вас зацікавити. Може Ви купили або плануєте купити товар в будь-якій країні Європи – будь то Німеччина, Франція, Іспанія або інша країна європейського союзу. І якщо Вам потрібен якісний доставка вашого товару в Україну, звертайтеся до нас. Ми з радістю відвантажимо товар у постачальника, зробимо всі необхідні документи для митниці ( наприклад Т1 або EX-1 декларації).

Після цього ми в короткі терміни вивеземо Ваш товар за межі Євросоюзу і ввеземо його в Україну.

Доставка товару з України в Європу

Експорт товарів з України можливий в будь-яку з країн євросоюзу. Для того щоб зробити такий транспорт и попросимо надати документи на товар. Потім на підставі документів оплачується податковий збір і ПДВ в Європі. Після цього український товар можна продавати в Європі. Якщо Вам цікава така послуга, пишіть або телефонуйте нам.

Які особливості перевезення товарів з Європи в Україну

Ми здійснюємо перевезення різних видів товарів з Європи в Україну. Але щоб зробити умови доставки найкомфортнішими для клієнта, а також щоб приємно здивувати клієнта ціною нам потрібно знати деякі особливості товару.
Як відомо, товари які купуються в одній з країн Євросоюзу не завжди купуються для особистих цілей. Дуже часто товар купується оптовим кількістю для перепродажу на території України. При таких умовах покупки за товар не потрібно платити європейський ПДВ, або як він в Європі називається VAT. Щоб товар виїхав і постачальнику товару повернули податок який український покупець недоплатив, товар повинен виїхати під митним контролем. Для цього на товар повинні бути оформлені соответвуют декларації. На регіональній митниці перевіряється реальне наявність товару, і тільки тоді товар може покинути зону Євросоюзу. На перший погляд така процедура виглядає складно. Ми якраз існуємо для того щоб наші клієнти не стикалися з бюрократією. Ми намагаємося робити так щоб клієнт просто швидко отримав свій товар в Україні і залишився задоволений.

Часто для доставки в Україну трапляються товари які можуть бути пошкоджені під час транспорту. Тому якість доставки безпосередньо залежить від упаковки товару. Перед відвантаженням ми дивимося як товар упакований, і якщо товар упакований недобре, ми рекомендуємо клієнту наполягти на тому щоб постачальник Перепакована товар. Завдяки такому підходу усі товари в 100% випадків доїжджають цілі і неушкоджені.

Що таке TAXFREE і доставка товару в Україну

Для фізичних осіб які купують товар в Європі для особистого користування і хочуть забрати його в Україну, Євросоюз розробив систему повернення ПДВ який називається TAXFREE.
Іншими словами якщо покупець постійно проживає в Україні і хоче купити будь-який товар ціна якого буде дорожче або дорівнює 200 zł ( 50 євро ) для Польщі. То ця людина може вивезти товар особисто і потім при поверненні в країну євросоюзу отримати готівкою повернення податку VAT.

Якщо Вам потрібно доставити товар в Україну з будь-якої іншої країни Європи, тоді Ви сміливо можете до нас звернутися. Дуже популярний напрям в доставці вантажів – це Німеччина-Україна. Часто буває так що німецький продавець не хоче висилати товар за межі Німеччини. Для таких випадків ми співпрацюємо зі складом який знаходиться на кордоні Німеччини і Польщі. За бажанням клієнта ми можемо прийняти товар на німецький адресу і потім доставити Ваш вантаж в Україну. Звичайно ж крім Німеччини ми так само доставляємо вантаж з Іспанії, Італії, Бельгії, Франції і будь-який інший країни в Євросоюзі. Для цього ми використовуємо або кур'єрські служби. Якщо вантаж буде великий для кур'єрської фірми, ми можемо забрати вантаж за допомогою мережі перевірених перевізників.

Варто звернути увагу що існують фірми посередники які віднімають із суми повернення свою комісію. І після такого реального повернення виходить не 23%, а 13%.
Однією з таких фірм є Global Blue.
Зверніть увагу що деякі великі фірми такі як IKEA працюють тільки з Global Blue і по іншому оформити покупку TAXFREE не вдасться.

Доставка збірних вантажів в Україну з Європи

Оскільки послуги доставки товарів з Європи в Україну користуються попитом, то на складі крім одного товару може знаходиться кілька інших товарів з різних країн. Завдяки цьому ми завжди можемо назвати приємну ціну для доставки товарів в Україну з Європи.

Замовити доставку вантажу з Європи в Україну за допомогою euro-logistik

Якщо Вам потрібно доставити товар з Євросоюзу в Україну то будь ласка надсилайте дані на прорахунок. Ми швидко дамо Вам відповідь. А після уточнення всіх деталей ми якісно зробимо для Вас послугу.

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам