Однією з послуг, які ми надаємо є якісна доставка товарів з Польщі в Україну. Через особливості умов нашої роботи ми приймаємо замовлення на вантажі до від самих маленьких до 12 тон. Доставку товару і промислових вантажів ми робимо своїм транспортом. Найбільший з автомобілів нашого автопарку має вантажопідйомність до 3000 кг. Тому доставка з Польщі в Україну вантажів які важать більше 3000 кг може бути делимая.

Доставка з Польщі в Україну

Якщо Вам потрібно доставити товар в Україну, який знаходиться в Польщі, можете сміливо звертатися до нас. Завдяки налагодженій системі ми доставимо Ваш товар в Україну в короткі терміни. Доставка товарів з Польщі в Україну – це хороше рішення для людей які займаються підприємницькою діяльністю на території України. На ринку користуються попитом різні товари з Польщі наприклад:
– Одяг та взуття
– продукти харчування
– Елетроніка з Польщі

Багато людей які вже купували в Польщі товар знають то, що в Польщі існує можливість повернення податку TAXFREE або при покупці товарів оптом, його можна оформити на експорт і тоді теж не платити податок на додану вартість. NDS, який в Європі називається VAT в Польщі становить 23%.

Доставка-товарів-з-Польщі-в-Україна-1

Як швидко доставити товар з Польщі в Україну

Завдяки злагодженій роботі ми можемо забрати товар з Польщі вже на зро день після вашого замовлення. Якщо ж у Вас товару не багато і це буде замовлення з інтернет магазину, ми надамо вам фізичну адресу для того щоб Ви могли замовити доставку товару з польського інтернет магазину.

Яка вартість доставки товару з Польщі в Україну

Ціна доставки товару з Польщі в Україну може дуже сильно відрізнятися в залежності від виду товару, ваги товару, а також від ціни товару. Ми вже працюємо над тим щоб у нас на сайті був онлайн калькулятор який зможе порахувати точну ціну доставки товару з будь-якої країни Європи. Але поки його немає ми просимо надсилати запити нам через форму яка знаходиться внизу сторінки. Ми не змусимо Вас довго чекати, а наші ціни і якість роботи Вас приємно здивують.

Доставка товару з України в Польщу

Бувають випадки такі, що товар який вироблений в Україні потрібно доставити в Республіку Польща. Ми надаємо такі послуги за бажанням клієнта.

Щоб ввезти товар який вироблений або куплений в Україні в Євросоюз, потрібно сплатити податок на додану вартість в Європі і мито. Дуже часто для українських товарів в Європі мито дорівнює 0%.

Ми займаємося транспортом і митним оформленням товарів який потрібно перевезти з України в Європу. Користуючись нашими послугами Ви можете бути впевнені що товар приїде в цілості і повністю очищений і вільний від митних зборів.

 

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам