Інтернет-магазини зараз стали дуже популярними і тепреь кожен може купити практично будь-який товар в інтернет магазині. Онлайн торгівля зростає дуже великими темпами.

Наведемо трохи статистики українського ринку e-commerce:

  1. В 2017 році ринок електронної комерції виріс на 30% і в кінці 2017 року становив цифру 51 млрд.грн
  2. близько 20% зарубіжного здійснюють покупки в інтернет магазинах.

Подивимося ж на аналогічні цифри для Німеччини.

  1. У Німеччині купують в інтернеті 87% від усього населення країни.

Можна припустити що:

  1. Український ринок e-commerce буде рости так як країна розвивається. Інтернет стає все доступнішим.
  2. Оскільки в Європі ринок розвинений краще ніж в Україні із Європи імпортують багато товарів або купують товари для себе.
  3. Дуже часто люди хочуть купити собі товар з Європи бо якість може бути помітно краще. Або в Україні просто немає аналогів товару.

Звичайно є багато магазинів на яких ми можемо без проблем оплатити товари карткою VISA або Mastercard. Але при великих сумах замовлення Оплата картою може стати невигідним. Або ж людині зручніше гроші зберігати готівкою і знову ж при покупці товару на суму в кілька тисяч доларів комісія банку може вдарити по бюджету.

Для обходу пріпятствій в оплаті української картою ми впровадили послугу оплати за Ваші покупки з нашого банківського рахунку.

Ми надаємо можливість оплати за Ваш товар за допомогою банківського рахунку який знаходиться в Польщі або в Німеччині.

Якщо Ви хочете оплатити вантаж або покупку в інтернет магазині. Або ж Ви домовилися з продавцем і хочете оплатити якусь суму на його банківський рахунок який знаходиться в країні Євросоюзу. Тоді можете сміливо звертатись до нас. Заповнивши спеціальну форму Ви можете оплатити свої покупки просто поповнивши картку українського банку. Ми сплатимо Ваші покупки з європейського рахунку безпечно і без великих комісій.

 

Для зв'язку з нами використовуйте форму.


Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам