T1 – транзитна декларація – що це?

Т1 – це документ, який є фінансовою гарантією і застосовується для товарів, який перетинають зону Євросоюзу транзитом.
Такий документ повинен бути виставлений митним агентів. Простіше кажучи такою особою якій довіряє митниця. Оскільки митниця хоче мати гарантію що якщо щось трапиться з транзитним товаром, то ця особа сплатить відповідну суму податків.
У практиці такою особою є фірма, зареєстрована на території ЄС.

Коли оформляти декларацію T1?

Те люди, які знайомі з оптовими покупками товарів часто чули такі терміни як Т1 – транзитна декларація, а так же термін EX-1 – експортна декларація.

Чим же відрізняються екпортно декларація і транзитна

варіант 1. товар який проведений і куплений в Євросоюзі і товар потрібно привезти в країну яка знаходиться поза Євросоюзом.
На такий товар оформляється декрація EX-1 ( експортна декларація)

варіант 2. товар який проведений і куплений поза Євросоюзом, наприклад в Китаї. І товар потрібно доставити в країну поза Євросоюзом, наприклад в Україну.
На такий товар оформляється декрація Т-1 ( транзитна декларація)

При покупці великої кількості товару з Азії або Америки можна замовити висилку контейнера в один з портів Європи. Може це бути порт в Гамбурзі, Німеччина або в Гданськ, Польща. Так само існує багато інших портів для оформлення вантажів які приходять 'морем'. Якщо кінцевий одержувач вантажу знаходиться поза Євросоюзом, наприклад в Україні, потрібно оформити транзитну декларацію. Транзитна декларація – це документ є митної гарантією і застосовується для товарів перетинають територію Євросоюзу транзитом або для гарантії доставки товару від кордону ЄС до митного складу або внутрішній митниці або навпаки. Якщо у Вас є питання по оформленню транзитних документів на вантаж перетинає Євросоюз, ми з радістю відповімо на всі Ваші питання.

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам