При купівлі товару в одній з країн Євросоюзу купівельно доплачує VAT – податок на додану вартість в Європі.

Наприклад в Польщі податок на додану вартість становить 23 %. Це означає що якщо ціна товару нетто ( без податку ) буде 1000 євро, тоді ціна товару брутто (з податком) буде 1230 євро.

Якщо ж покупець купує товар для вивезення з Євросоюзу і подальшої реалізації товару на території наприклад України, податок на додану вартість оплачувати не потрібно.

Щоб купити товар за ціну нетто потрібно про це попередити продавця. У практиці виходить так що товари оптом які куплені за ціну без податку продаються тільки тим покупцям яких продавець вже знає. Продавець повинен довіряти покупцеві і бути впевненим в тому що товар виїде за територію Євросоюзу.

Оформлення експортних документів на території ЄС.

Припустимо покупець уже заплатив за товар 1000 євро. Це була ціна нетто. Товар повинен виїхати з Європи в Україну, а продавець повинен отримати подтвержение що товар дійсно виїхав.
Для цього потрібно спочатку оформити експортну декларацію на товар. Вона має абревіатуру EX-1. Варто пам'ятати що EX-1 ми може оформити тільки на той товар який куплений або виготовлений в країні Євросоюзу. Декларацію може оформити або сам продавець ( якщо має митне агенство), або для оформлення декларації на експорт товару Ви можете звернутися до нас.
Примітка: умов на яких продавець віддасть покупцеві товар існує багато. Про всі умови можна почитати тут Інкотермс Вікіпедія
Для оформлення декларації для вас нам будуть потрібні такі документи :
– рахунок навантаження.
– Пакинг лист де написано кількість упаковок товару, вага нетто (чиста вага товару) , вага брутто (вага товару з упаковкою). Дані з пакувального листа теж можуть бути вписані в фактурі.
– Довіреність від фірми виробника / продавця на оформлення декларації товару.

Після оформлення товару і наявності декларації на товар, ми може вивозити товар із зони Євросоюзу. Продавець отримає подтверженное вивезення товару, а покупець отримає товар в Європі приблизно на 20% дешевше ніж ціна брутто товару.

Для тих хто займається оптовою закупівлею товарів з країн Євросоюзу вже знайоме поняття EX-1. Нагадаємо що так як зі країни Євросоюзу товар купує нерезидент Євросоюзу, то йому не потрібно платити податок на додану вартість (ПДВ). Звичайно в практиці щоб скористатися такою опцією і правильно вивезти товар без сплати податку VAT в Євросоюзі потрібно надати деякі документи. У цьому питанні ми теж готові прийти Вам на допомогу. Надаючи послуги митного агенства на території Польщі ми допоможемо Вам оформити експорт товару правильно, а так само офіційно вивезти товар за межі Євросоюзу перед цим повідомивши про вивезення товару митним органам Євросоюзу. Наша сильна сторона в митному оформленні товару-це еластичність. А так же конкурентна ціна на оформлення документів.

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Коментарі закриті.

Напишіть нам