Навіщо користуватись складом на території Європи

При купівлі товару з Європи часто постає питання про консолідацію товару. Так як іноді митне оформлення займає цілий день. Або ж просто товар який купують в Україну з Європи купується з різних джерел. При цьому товар потрібно зібрати на складі.

Іноді потрібно навіть перепакувати товар з декількох коробок в одну коробку. Робиться це для того щоб зменшити шанс пошкодження товару. А також для зручності та економії на доставці.

консолідація вантажів

За допомогою складу можна отримати економічну вигоду за допомогою об'єднання доставок товару. Склад приймає велику кількість доставок від різних замовників. Потім шляхом об'єднання товарів з великої кількості маленьких партій, склад створює невелику кількість великих партій товару. Що в результаті економічно зменшує ціну транспорту для кожного клієнта.

Доставка товару з Німеччини в Україну і роль складу.

Часто буває так що німецький продавець не хоче відправляти вантаж за кордон Німеччини, навіть по Євросоюзу. Для таких випадків у нас є склад на території Німеччини де ми можемо прийняти вантаж, консолідувати. Далі переслати в Україну не скласти великої складності.

Часто буває так, що одна особа купує вантаж з різних джерел – з різних фірм або країн. Дуже хороший варіант це консолідація вантажу. Це вигідно предже всього для покупця товару, так як вантаж можна об'єднати і заощадити на доставці вантажу і на митному оформленні. Щоб вантаж обьеденяйтесь було зручно ми готові надати склади для тимчасового зберігання товару. Один склад находится в Польще, а другий на території Німеччини.

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам