Послуга перевезень вантажів з Польщі є дуже затребуваною послугою на українському ринку. У цьому записі буде описано приблизно чим займаємося ми і які види послуг надаємо.

Перевізники в Польщу

Ми є перевізником вантажів в Польщу, а також ми перевозимо товари в будь-яку частину Європи з України. Якщо Вам потрібно перевезти вантаж з України, а так само оформити всі митні формальності - звертайтеся до нас. Ми швидко доставимо Ваш товар за призначенням.

автоперевезення-в-україну

Перевезення товару з Польщі

Послуга перевезення товару є нашим профілем. Якщо ви плануєте купити оптову частина товару який знаходиться в Польщі, Німеччині або ж в іншій частині Європи, можете скористатися нашим онлайн калькулятором прорахунку ціни доставки вантажу. З Допомогою його Ви легко і швидко дізнаєтеся ціну транспорту, а так само можете в два кліка замовити доставку вантажу з Європи в Україну.

вантажні-перевезення-з-польщі

Автоперевезення в Україну

Ми є автоперевізником. Тому всі замовлені вантажі їдуть в Польщі автомобільним транспортом. Крім того ви можете замовити доставку вантажу до дверей одержувача, або паркан вантажу на території Європи може бути від дверей фірми чи приватної особи. На жаль в Україні така послуга поки недоступна.

перевізники-в-польщу

Міжнародні перевезення вантажів

Іноді буває так, що вантаж потрібно доставити між країнами Європи. Кінцевий одержувач буде знаходиться в Україні. Для надання такої послуги ми використовуємо мережу залучений перевізників на території Європи.

 

 

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам