Дуже часто у перевізників і вантажоодержувачів виникають питання пов'язані з тими чи іншими нюансами в оформленні вантажів. Ми вирішили описати відповіді на самі розповсюджені питання. І так починаємо.

Код еорі що це?

Не всі компанії євросоюзу можуть продавати товари за кордон. Для того щоб мати можливість продавати товар за кордон Євросоюзу - в тому числі в Україну, європейська компанія повинна мати номер EORI.  На початку номер завжди стоїть абревіатура країни. Наприклад, IT-Італія, Польща PL.

Перевірити номер EORI можна на сайті Єврокомісії.

Перевірити EORI фірми

Якщо фірма існує і дійсно має номер EORI то після перевірки номера ми побачимо таке зображення.

коду EORI перевірка

Якщо ж номера немає то назву фірми ми не побачимо.

код-еорі-неправильний

EX1 декларація

EX1 - це експортна декларація. Вона може оформлятися відправником товару або митною агенцією, тобто за допомогою наших послуг. Якщо декларація оформляється не відправником то для митного агенства потрібна довіреність для оформлення митних документів. Про це потрібно пам'ятати.

Якщо ви замовляєте товар в Європі але при цьому оформляти декларацію буде НЕ відправник, тоді ми б радили Вам уточнити номер EORI фірми. Може виявитися то, що фірма не має досвіду у зовнішньоекономічній діяльності. Не хотілося б щоб після оплати вантажу Ви переживали за те щоб фірма оформила собі номер EORI. Навіть якщо фірма буде оформляти EORI, то оформлення може зайняти деякий час. А це може бути не дуже приємним бонусом.

Нижче Ви можете подивитися приклад декларації ex-1 разом з позначеннями важливих номерів eori, MRN.

екс-1 Приклад

Перевірка експорту МРН

Саме так часто шукають люди сервіс по перевірці номера MRN. звичайно, дуже важливою є інформація пов'язана з тим чи виїхав вантаж за всіма правилами з Євросоюзу чи ні.

Перевірку виїзду задекларованого товару з Євросоюзу ви можете за допомогою сервісу єврокомісії. Там відразу буде видно mrn експортна декларація закрита чи ні.

Перевірка номера MRN

перевірка-mrn

Якщо ж ви бачите такий напис No information found that satisfies the request. І сайт не бачить вашої декларації MRN. Що це може означати. Причин може бути декілька

  • Може вантаж не виїхав з Євросоюзу або виїхав недавно. Інформація не встигла оновитися.
  • Перевірте, чи номер написаний правильно. Можливо ви допустили помилку.
  • Запис дуже старий і транспорт був дуже давно. Із системи єврокомісії видаляються старі записи.
  • Якщо декларація відкривалася і закривалася в одній країні то вона могла не потрапити в загальну базу і тому її не видно.

Чи не знаходить номер MRN що робити?

Якщо ж номер декларації не знаходить система, тоді можна попросити у митних брокерів підтвердження вивезення товару. Форма підтвердження вивезення товару має назву. IE 1599. Приклад такої форми Ви можете бачити нижче.

IE599-підтвердження-вивозу-товару-1

Для зв'язку з нами використовуйте форму.Коментарі:

Напишіть коментар

Напишіть нам