Процес замовлення запчастин з Європи

При замовленні доставки товарів бувають різні види вантажів. Але беззаперечним лідером є послуга по доставці автомобільних запчастин в Україну. Країною де можна знайти якісні і порівняно недорогі запчастини є Польща. Адже у Польщі існує досить багато авто і мото-шротів. В Польщі можна купити запчастини практично до кожної моделі авто.

Нашими клієнтами є як юридичні так і фізичні особи. Здебільшого фізичні особи знаходять автозапчаснини на популярних польських інтернет ресурсах як moto.allegro.pl або на olx.pl. Вантажу зазвичай небагато так як часто запчастина купується для власного користування.

З Юридичними особами питання стає інакше. Часто буває так що запчастини для автомобілів купуються нові і клієнтові важливо не платити або повернути європейский ПДВ.

Саме тут важливу роль потрібно звернути на документацію товару.

Якщо ми купуємо автозапчастини оптом тоді для безпроблемного митного оформлення нам потрібні такі документи:

Фактура на товар із вказаним об’ємом, ціною, найменуванням і видом упаковки вантажу.

Экспортна декларація або (EX-1). Її може оформити продавець вантажу, або ми можемо оформити експортну декларацію.

Якщо вантаж буде їхати від декількох відправників, за бажанням клієнта ми можемо зробити консолідацію товару.

Це буде запорукою безпечної доставки, а також ціна доставки товару буде нижчою.

автошрот-польща

Ми доставляємо як маленькі запчастини до автомобілів і двигунів. Так само можемо привезти великі запчастини і навіть цілий двигун до легкового автомобіля.

Двигуни з Польщі

Популярним товаром який транспортується з Європи в Україну є двигуни до легкових автомобілів. У Польщі існує багато шротів де європейський автомобіль розбирають і продають на запчастини. Якщо такий двигун купувати навіть у кількості 1 шт для власних потреб, то з великою вірогідністю продавець дасть документи на підставі яких можна замитнити двигун. Тобто ціна покупки буде приблизно на 20% нижчою.

Щоб знайти двигуни від автомобілів або ж інші запчастини можна скористатись вже описаними вище сервісами.

Аллегро доставка в Україну запчаснин

Якщо ви вже знайшли запчастину на allegro.pl і хочете доставити її в Україну, просто заповніть калькулятор на головній сторінці сайту euro-logistik.net.ua і ви отримаєте ціну доставки вантажу в Україні.

Мотозапчастини з Європи

Запчастини до мотоциклів є популярним товаром на українському ринку.  На Європейських сайтах можна знайти будь-яку запчастину до мотоцикла починаючи від дзеркала і закінчуючи двигуном.  

 

Задавайте нам запитання пов’язані з доставкою запчастин до автомобілів в Україну. І ми обов’язково зробимо швидкий і вигідний транспорт для Вас.

 

Для связи с нами воспользуйтесь формой.    Comments are closed.