Транспорт вантажів в Україну з Європи

Товарообіг між Європою і Україною має на увазі логістику. Не є секретом те, що Україна імпортує багато товарів з Європи. Дуже популярним напрямкою є наші сусіди – Польща. А також країна Німеччина, як країна яка всесвітньо заявила про себе як якісний виробник продуктів. Імпорт товарів з Європи в Україну користується попитов не тільки у великих компаній, але і в приватних підприємців.

Ми раді співпраці з будь-якими клієнтами. Оскільки ми самі не є великою фірмою, ми є дуже еластичними. Через це ми робимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і тому всі наші клієнти залишаються задоволеними.

Товари, які потрібно доставити в Україну діляться на два типи: малі посилки для приватних клієнтів, а так само вантажі більші. Вантажі які побільше йдуть на палетах, і як правило транспорт таких вантажів в Україну відбувається з оформленням експортних або транзитних документів. Звичайно перед доставкою посилок на палетах в Україні потрібно ознайомиться з документацією товару.

Завдяки співпраці з митним брокером в Польщі, а так само завдяки наявності складу Euro-Logistik може швидко і зручно зробити митне очищення товару на території Євросоюзу. Якщо ж товар приїде з країни яка не належить до Євросоюзу, оформляється декларація т1. Процедура митного очищення і доставки товару на т1, а так само на експортної декларації виглядає схоже.

Як швидко можна доставити вантажі в Україну

Якщо товар знаходиться в Німеччині, і його потрібно доставити в Україну. Тобто при замовленні 1 числа Ви отримаєте товар 6-7 числа в Україні. Приклад подано для товару Звичайно варто звернути увагу на те, чи потрібна митне очищення товару в Євросоюзі. Якщо митне очищення потрібна, то швидкість доставки товару буде повільніше.

Дуже популярним напрямком по доставці товару, є доставка з Європи до Києва. У Києві великий товарообіг і великий ринок збуту. Тому ми з радістю працюємо з клієн з міста Київ.

Часто ми отримуємо запити від клієнтів з приводу доставки товару з різних країн Європи до Одеси. Дуже часто доставка товарів з Китаю проходить не через Одеський порт, а через порт у Гданську або в Голландії. Звичайно ми можемо доставити товар з голандського порту в Україну. Прорахувати вартість ви зможете в нашому калькуляторі.

В які міста України ми доставляємо вантажі

Якщо ви живете в будь-якому місті то сміливо звертайтеся до нас. У такі міста як Миколаїв, Вінниця, Дніпро вантажі з Європи доходять швидко і без проблем. За допомогою пошти ми перешлемо вантаж в будь-яку частину України. Часто буває так що наш автомобіль їде до Києва і тому по дорозі може доставити беспосредсвенно вантаж замовнику без перевантажень.

Якщо ви знайшли цікавий товар але ви перебуваєте в Україні. Вас цікавить ціна доставки з Європи товару який Вам сподобався. Тоді заходьте на нашу сторінку і користуйтеся калькулятором ціни доставки товару з Європи в Україну. У нас є два склади, один знаходиться в Польщі в місті Хелм. А інший знаходиться в Німеччині на Польсько-Німецької кордоні. Ми так само надаємо послуги доставки з алегро.

З яких країн ми ще можемо доставити товар в Україну

Оскільки ми давно займаємося транспортом товару в Україну, ми можемо доставити товар з будь-якої країни Європи. Ми співпрацюємо з великими європейськими компаніями такими як UPS, DPD, RABEN. Тому якість доставки товару у нас на вищому рівні. Нижче ми перерахуємо країни з яких ми вже забирали товари на палетах. Отже у нас є практичний досвід доставки товару з цих країн.

Це

 • Австрія,
 • Великобританія,
 • Голандія,
 • Німеччина,
 • Греція,
 • Ірландія,
 • Італія,
 • Іспанія,
 • Латвія,
 • Литва,
 • Польща,
 • Португалія,
 • Словенія,
 • Словаччина,
 • Франція.

Часто люди задають питання такого змісту: “А чи можлива доставка з німецького amazon.de?” Звичайно для euro-logisik доставка з Німеччини в Україну і зокрема з amazon.de не складе проблем. Крім складу в Польщі ми ще маємо склад на території Німеччини. Тому якщо відправник не хоче або не може вислати за кордон Німеччини, сміливо звертайтесь до нас. Ми приймемо товар на наш склад в Німеччині і швидко доставимо його в Україну.

Послуги транспорту не закінчуються на материку. Часто проводитися доставка посилок з Англії. На Британському ebay є товари Які часто Неможливо купити в Європі. Дуже популярним напрямком вантажів и посилок є Англія. Зазвічай люди купують там товари с помощью аукціону ebay. Далі за допомогою euro-logistik пересілають ці посилки в Україну.

Якщо ви купуєте товари для себе. Або ж Ви ведете бізнес в Україні і шукаєте надійного партнера, то можете бути впевнені що euro logistik зробить всю роботу по доставці товару за Вас. Сміливо заповнюйте калькулятор по ціні товару і якщо ціна Вам підійшла, то залишайте свої контакти.

Для связи с нами воспользуйтесь формой.  Напишите комментарий