З сервісом euro logistik ви можете швидко та безпечно здійснити міжнародне відправлення посилки. Якщо Вам потрібно доставити бандероль знайомому, який проживає за кордоном або ж ви продаєте в інтернет магазині і вам потрібно відправити товар за кордон, не зволікайте і скористайтесь нашою послугою міжнародної доставки посилок.

Ми працюємо по всій території Європи, точні ціни а також можливі напрямки відправки посилок ви можете перевірити за допомогою нашого онлайн сервісу міжнародних посилок.

Сервіс відправки посилок за кордон

Міжнародна Експрес доставка

Однією з наших суттєвих переваг є дуже швидка доставка посилки на територію Європи.

Терміни доставки листів ви можете дізнатись за нижче

Міжнародні відправлення посилок. Чи є альтернатива компанії нова пошта?

 

Міжнародна відправка документів

Якщо Вам потрібно швидко доставити документи у будь-яку країну Європи швидко, ми з радістю допоможемо Вам це зробити.

Для того щоб відправити документи з України у Європу потрібно:

  • Перейти на сторінку з нашим сервісом малих посилок
  • Заповнити дані відправника і отримувача, а також вибрати перевізника.
  • Натиснути кнопку “відправити”.

Ціна доставки документів з України у країни Європи починається від 230 грн ( Для Польщі )

Міжнародна доставка посилок

Ми надаємо логістичні послуги по доставці товарів з території України у Європу і навпаки. Основний вид нашої діяльності – це доставка великих вантажів з території України у Європу.

Але влітку 2019 року ми почали надавати послуги відправки мілких посилок і бандеролей  за кордон з України у всі країни Євросоюзу. Ми здійснюємо доставку у 28 країн Європейського союзу у найшвидший термін.

Як це працює?

Для відправки міжнародної посилки вам потрібно виконати такі дії.

  • Дуже добре запакувати товар, при необхідності підготувати супроводжуючі документи.
  • Відправити на наш склад який знаходиться в Україні м.Ковель ( Детальні інструкції про точний склад доставки вантажу ви отримаєте через email після завершення
  • Очікуйте про доставку вашого вантажу у отримувача ( Також ви будете мати можливість відслідкувати вантаж, номер трекінгу буде доставлено Вам після перетину кордону вашою посилкою )

Вартість міжнародної доставки

У поштових компаній можна зустріти інформацію що митні платежі на посилки вислані з України за кордон не нараховуються якщо вартість товару не перевищує 10 000 євро. Насправді це не так. Можемо сказати що на особисті речі а також вживані товари не нараховуються митні платежі. Натомість про нові товари, які є елементом транзакції в інтернет магазині дуже часто Європейські митні органи можуть нарахувати митні платежі.

Ми доставляємо ваші посилки на територію Європи власним транспортом, тому ми можемо сказати зі 100 – відсотковою точністю які платежі будуть нараховані на товари які оформляються для доставки за кордон. Несподіванки у нас неможливі. Тобто надаючи товар ви маєте впевненість що товар не затримають на митниці в Чехії ( дуже часто інші перевізники завозять товари у Європу через Чехію) і потім Вам потрібно буде платити кошти за розмитнення або повернення товару. У нас така опція є неможливою.

На території Європи ми передаємо посилки одному з наших партнерів. З фірмами, з якими ми співпрацюємо, ви можете ознайомитись на головній сторінці.

Міжнародні листи, а також малі посилки будуть доставлені за допомогою кур’єрів UPS або DPD. Різницю у доставці міжнародних посилок цими компаніями ви можете прочитати на сторінці нашого сервісу по міжнародній доставці посилок.

Сервіс відправки посилок за кордон

 

Для связи с нами воспользуйтесь формой.    Comments are closed.