Сервіс доставки малих посилок з України до Європи?

 

Як ми доставляємо ваші посилки в Європу?

Ми займаємось міжнародною доставкою посилок. Якщо Ви знаходитесь в Україні, і Вам потрібно швидко і безпечно відправити посилку в країни Європи, звертайтесь до нас. Вище ви знайдете калькулятор з тарифами на міжнародну доставку посилок. Окрім того ви можете швидко оформити замовлення посилки без реєстрації.

Чи Посилка застрахована? Чи у випадку втрати мені повернуть гроші?

Кожна посилка має страхову вартість відповідну до тієї, яку ви вказали при заповненні замовлення. Максимальна страхова сума посилки це 4500 євро.
У випадку втрати посилки Вам повернуть гроші при умові що Ви пред’явите документи фактичної вартості посилки.
Посилки до 15 кг жодного разу не втрачали. Просимо бути уважними при пакуванні предметів які складаються зі скла. Наразі ми не приймаємо до відправлення скляні предмети.

Який час доставки посилки з України в Європу?

Процедура доставки посилки з України в Європу виглядає так. Спочатку посилка потрапляє на наш склад в Україні. Час доставки від місця висилання посилки до нашого складу це 1-2 дні. Далі протягом 3 робочих днів посилка потрапляє на територію Польщі і звідти вирушає у подальшу дорогу за допомогою вищезгаданих кур’єрських фірм. На території Польщі посилка дійде до адресата протягом 2ох робочих днів. Крім цього у вас появиться можливість відслідковувати посилку.

Час доставки посилки на територію поза Польщею триває до 5ти робочих днів.

Яка різниця між опцією DPD і опцією UPS?

DPD і UPS це кур’єрські фірми з якими ми співпрацюємо в доставці Ваших посилок на території Європи. Насамперед відрізняється ціна вартості доставки. За один раз компанія UPS може взяти більшу вагу товару ( до 70 кг ). Компанія DPD вибирає посилки масою не більше 50 кг.

Я маю додаткові запитання. До кого мені звернутись?

Щоб отримати відповіді на всі ваші запитання напишіть до нас через форму на сторінці “контакт з нами».