Послуга перевезень вантажів з Польщі є дуже затребуваною послугою на українському ринку. У цьому записі буде описано приблизно чим займаємося ми і які види послуг надаємо..

Перевізники в Польщу

Ми є перевізником вантажів до Польщі, а також ми перевозимо товари в будь-яку частину Європи з України. Якщо Вам потрібно перевезти вантаж з України, а так само оформити всі митні формальності – звертайтеся до нас. Ми швидко доставимо Ваш товар за призначенням..

автоперевезення-в-україну

Перевезення товару з Польщі

Послуга перевезення товару є нашим профілем. Якщо ви плануєте купити оптову частину товару, який знаходиться в Польщі, Німеччині або ж в іншій частині Європи, можете скористатися нашим онлайн калькулятором розрахунку ціни доставки вантажу. За допомогою його ви легко і швидко дізнаєтеся ціну транспорту, а так само можете в два кліка замовити доставку вантажу з Європи в Україну.

вантажні-перевезення-з-польщі

Автоперевезення в Україну

Ми є автоперевізником. Тому всі замовлені вантажі їдуть в Польщі автомобільним транспортом. Крім того ви можете замовити доставку вантажу до дверей отримувача, або забір вантажу на території Європи може бути від дверей фірми або приватної особи. На жаль в Україні така послуга поки недоступна.

перевізники-в-польщу

Міжнародні перевезення вантажів

Іноді буває так, що вантаж потрібно доставити між країнами Європи. Кінцевий одержувач не буде знаходиться в Україні. Для надання такої послуги ми використовуємо мережу залучений перевізників на території Європи.

 

 

Для связи с нами воспользуйтесь формой.    Напишите комментарий